espati.lv

Tievējam pēc Mēness kalendāra

Tievējam pēc Mēness kalendāra

Autors: Marta Kukarane, espati.lv
Foto: shutterstock.com
2009. gada 30. marts

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Tas, ka tievēt var arī ar Mēness palīdzību, sen jau vairs nav nekāds noslēpums. Mēness kalendārā mēs mēdzam ieskatīties arī tad, kad jāgriež mati vai dārzā jāpārstāda kāda puķīte, tātad vadīšanās pēc Mēness kalendāra tievēšanas laikā arī nav nekāds mīts vai izdomājums. Kā tad īsti izmantot Mēness kalendāru, lai tievētu?

Augošā mēnesī lielākajai daļai cilvēku apetīte parasti palielinās, bet dilstošā – ēst gribas ievērojami mazāk. Ne visi šo sakarību apzinās un prot to izmantot savā labā, bet, ja seko līdzi Mēness kalendāra atslodzes dienām, jebkurš pamanīs rezultātu un jutīs uzlabojamies pašsajūtu. Mēness kalendārā parasti norādītas atslodzes dienas un atslodzes sākuma un beigu laiks līdz minūtes precizitātei, tā kā varat sākt un beigt atslodzi pat skatoties pulkstenī.

Atslodzes dienas

Atslodzes dienās ieteicams ēst ļoti maz vai neēst vispār, bet atcerieties, ka šai dienai obligāti nav jābūt badošanās dienai, gluži vienkārši mēģini aptuveni uz pusi samazināt ikdienā uzņemto kaloriju daudzumu.

Vari ievērot principu, ko par efektīvu ķermeņa attīrīšanai atzīst arī diētas ārsti, proti, par atslodzes dienu izvēlies vienu dienu nedēļā . Ieteicams lietot tikai ūdeni vai zāļu tēju, bet, ja pavisam no ēdiena atteikties nevari, ēd dārzeņus, lieto kefīru vai paniņas. Jāpiebilst gan, ka ir cilvēki, kuriem atslodzes dienas sagādā lielu stresu, un nākamajās dienās tie apēd vairāk pārtikas nekā parasti, tieši tāpēc badosanās nav ieteicama. Pirms sākt ievērot atslodzes dienas, ieklausies savā organismā un izlem, kad tev tās ieturēt ir visvieglāk. Iesākumam ir ļoti labi ieturēt ēdienreizes vienā un tajā pašā laikā. Organisms ar laiku pie šī režīma pieradīs un izdalīs kuņģa sulu.

Vairāk par to, kā pareizi un bez mokām ieturēt atslodzes dienu, lasi šeit: http://garsasbaudas.espati.lv/index/view/raksts/Atslodzes-dienas--patikama-alternativa-dietai/id/655/

Un šeit - 2009.gada Mēness fāžu kalendārs, sākot no aprīļa.

 
  Saistītie raksti

TIEVĒŠANA pēc Mēness fāzēm jeb MĒNESS fāžu DIĒTA

8 padomi, lai NEPIEĻAUTU, ka zaudētie kilogrami ATGRIEŽASPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

cīsa (viesis), 2009. gada 31. marts, 15:59

Vai grūtnieces arī var šādas atslodzes dienas ieturēt?! Man jau nu gribētos, jo tā masu psihoze, kas gāžas virsū \"TEV JĀĒD!!!\" mani beidz nost, jo turklāt nemaz negribas.

Ziņot par nekorektu komentāru
es-es, neviens cits! (viesis), 2009. gada 31. marts, 16:10

cīīīīīīsa, neviens tev negāžas virsū! tas, ka tev iesaka izvēlēties tieši to, kas tev \"prasās\" nenozīmē, ka visi gāžas virsū!!!!!! un tā ir pilnīgi un absolūti brīvprātīga izvēle - ēst vai neēst...grūtniecīt!!!!!! ;)

Ziņot par nekorektu komentāru
cikse (viesis), 2009. gada 31. marts, 22:26

it kā jau loģiski un pareizi. atslodzes dienas ok. Piekrītu. bet nu par to dilstošo un augošo mēnesi- tā gan ir teorija. man ir pilnīgi otrādi. Dilstošā mēnesī nekas nekrītas ēd vai neēd. Mēģināju tiešām ļoti ierobežot ēšanu bet sanāca tā, ka uznāca pilnīgs vājums. Toties augošā mēnesī- varu ieturēt diētu bez bēdas un krītas svars, ka prieks. Nu, ko teiksiet par šādām organisma dīvainībām. No visiem teorijas viedokļiem- absurds. Un nav arī 1.aprīļa joks. Vienārši- man tā ir.

Ziņot par nekorektu komentāru
Meitīš ! (viesis), 2009. gada 1. aprīlis, 16:39

Mmm bus jāpamēģina :)

Ziņot par nekorektu komentārukontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna