espati.lv

Mazās garšas baudas attiecībās

Mazās garšas baudas attiecībās

Autors: espati.lv
Foto: shutterstock.com
2008. gada 10. novembris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt
Kopš zināms, ka ceļš uz vīrieša sirdi ved caur viņa vēderu, daudzām dāmām rodas jautājums: “Kā lai sieviete zina ko gatavot?”

Un šeit  būs atbilde…


www.askmen.com apgalvo, ka katrai dāmai jāiemācās pagatavot divas lietas. Pirmkārt, noteikti jāuzzin, kāds bija viņas mīļumiņa mammas gatavotais mīļākais ēdiens. Ne tikai jāiemācās to pagatavot tik labi kā māmiņai, bet jācenšas to pārspēt.

Otrkārt, dāmai jāzina kā sajaukt perfektu kokteili. Protams, tas nav gluži ēdiens, bet noteikti ir tikpat nozīmīgs, un uz vīrieša sirdi tas mēro to pašu ceļu, ko borščs vai cepti kartupeļi. Pats svarīgākais šeit ir labas kvalitātes alkohols – viskijs, vodka vai džins no veikala augstākajiem plauktiem. Neaizstājama lieta šajā pasākuma ir dzērienam atbilstoša glāze. Vai kokteili maisa, krata vai līgani ielej uzreiz – tā jau ir jaunkundzes gaumes lieta.


Bet kā ar vīriešiem?
Vīrietim toties ir jāzina, kā iepriecināt savu dāmu ar aromātisku, maigu un perfekti pufīgu olu kulteni. Ir divas metodes, kā to izdarīt. Pirmā – vīrietis cep olu kulteni ātri un uz lielas liesmas, apmaisot tikai pāris reizes. Otrā – kulteni cep uz lēnas uguns, bieži maisot, gluži kā gatavojot risoto. Tomēr vislabāk apvienot abas. Uzsit olas uz karstas pannas, ļaujot tām apcepties. Pēc brīža, samazinot liesmu, vīrietim jāņem talkā iedzimtā roku veiklība un jāmaisa cik ātri vien var. Pagatavošanā ieteicams izmantot īsto sviestu, saldo krējumu un, protams, sieru. Pasniegt gultā – kā gan savādāk?

Saistītie raksti

Kāpēc VIŅŠ pēc seksa UZREIZ aizmieg?

Cūkgaļas fileja ar ĀBOLIEM un MEDU

5 lietas, ko sievietes grib IZMAINĪT vīriešos - ko par to domā VIŅI?

Brīvais darba laiks bojā attiecības?

Lielbritānijas sievietēm krīzes laikā klājas grūtāk nekā vīriešiemPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

Skudra, 2008. gada 10. novembris, 09:50

Atkal mātes...no viņām laikam vaļā netikt....

Ziņot par nekorektu komentāru
andris, 2008. gada 10. novembris, 14:25

Jāspiež uz omletēm !

Ziņot par nekorektu komentāru
shambala, 2008. gada 11. novembris, 15:09

jā, btw... interesanta ir vīriešu attieksme, kad viņiem pagatavo kokteilīti un pasniedz, nevis pati dāma sēž un gaida, kad ielies :)

Ziņot par nekorektu komentāru
orinoko, 2008. gada 12. novembris, 13:12

Nu paga paga - ko tad dāma tik sēdēs un čalis lies un šmorēs, davinas puķes, gādās davaninjas, utt. Nu tad škiet viņa tā arī lidz pensijai varetu seedeet, pat kaķis nosprags ja nepabaros. Tomer ta ir tada simbioze - vienreiz tu viņai citreiz viņa tev. Ja taa atklati - taa ir laba sajuta kad atvelcies maajaas un meitene bez prasišanas tev pasniedz pareizo kokteili, zini gribas pat nākt mājās:D:D:D

Ziņot par nekorektu komentāru
Anita, 2008. gada 13. novembris, 12:38

Ja jau tā mīlestība iet caur to vēderu, tad jau biku ir japacenšas, savādāk Tavs vīrietis iemīlēsies LIDIŅĀ vai kāda citā ēstuvē ;-))))))

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna